Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

11 listopada 1918 r., po latach starań i zmagań wielu patriotów, Polska powróciła na mapę Europy jako suwerenne państwo. Aby uczcić 102. Rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, uczniowie klasy VIII c pod kierunkiem nauczyciela historii p.  Agnieszki Szczepanik, zrealizowali projekt edukacyjny pt. „Bohaterowie naszej wolności”. Ósmoklasiści stworzyli lapbooki, w których zaprezentowali sylwetki osób walczących o niepodległość, uwiecznili postacie dokonujące swą codzienną pracą czynów niezwykłych, odkryć w różnych dziedzinach lub zachwyciły swoim talentem. Nasi uczniowie docenili Polaków, którzy poprzez swoją działalność przyczynili się do odbudowy i rozkwitu państwa polskiego w różnych sferach oraz do promowania pozytywnego wizerunku Polski i Polaków na świecie.

Bohaterowie naszej wolności