Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 2a realizują kilka projektów eTwinning. Ostatnio wykonali kolejne zadanie w projekcie „Kuchcikowo – smacznie, zdrowo, kolorowo” - opracowali książkę kucharską z ulubionymi przepisami z ziemniaków. W ramach projektu „Encoded for fun” projektowali logo projektu i w drodze głosowania wybrali dwie najciekawsze propozycje, które wezmą udział w konkursie na logo tego międzynarodowego projektu. 28 października spotkali się on-line z partnerami projektu „Kierunek bezpieczeństwo” – z klasą 3a z SP nr 34 w Krakowie. Ślicznie dziękujemy za spotkanie, wspólną zabawę, zagadki o bezpieczeństwie i mnóstwo emocji. Nauczanie, zarówno zdalne, jak i stacjonarne, warto oprzeć na ciekawych projektach. Działania projektowe uatrakcyjniają lekcje i dzieci je lubią. Przejście na tryb zdalnego nauczania z pewnością łatwiejsze było (i jest) dla uczniów klasy 2a, którzy od pierwszej klasy uczestniczyli w projektach eTwinning i korzystali z wielu aplikacji i platform umożliwiających współpracę online. Dla tej klasy praca za pośrednictwem Internetu nie jest niczym nowym. Opiekunem projektów jest wychowawczyni klasy p. Elżbieta Dras.

  • 4
  • Nasze logo
  • 3
  • 1
  • praca nad logo2_2
  • 2
  • praca nad logo2_1
  • Spotkanie z SP Kraków 3