W dniu 7 czerwca 2022 r. w Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy przedmiotowe organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Naszą szkołę na uroczystości reprezentowali: uczeń klasy VI aMichał Jankowski, który został Laureatem Konkursu Historycznego, pani Dyrektor Beata Tomaszczuk, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu - pani Agnieszka Szczepanik oraz tata Michała – pan Robert Jankowski. Lubelski Kurator Oświaty pani Teresa Misiuk oraz Dyrektor Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli pan Krzysztof Staruch wręczyli uczniowi pamiątkowy dyplom i upominek rzeczowy. Nauczycielce historii i pani Dyrektor pogratulowano znakomitych wyników w pracy zawodowej, wysokich osiągnięć ucznia, podziękowano za wysiłek, trud i zaangażowanie włożone w pracę z Michałem. Gratulacje i podziękowania przekazano również rodzicom ucznia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

• photo2
  • photo3