Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

unnamed

Świat pachnie sokiem malinowym,
Więc pora już zacząć - Wakacje! R. Przymus

Minął kolejny rok naszej wspólnej pracy wypełniony wieloma ważnymi wydarzeniami. To także czas, w którym nasza szkoła może poszczycić się licznymi sukcesami, za które serdecznie dziękujemy Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom.
Życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Niech te wakacje będą bezpieczne i słoneczne, pełne niezapomnianych wrażeń i przeżytych przygód. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Absolwentom życzymy sukcesów dydaktycznych i osobistych w szkołach ponadpodstawowych oraz w dorosłym życiu.
Do zobaczenia we wrześniu!