Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 3

W dniach 21–22 maja 2026 r. uczniowie klas 6a, 6c oraz 7c uczestniczyli w dwudniowej wycieczce w Bieszczady. Opiekę nad grupą sprawowały panie: M. Lenart, A. Gieleta, K. Nadolska-Tatys oraz M. Mazurek.

Wyjazd rozpoczął się wcześnie rano, a pierwszym punktem programu była Solina. Uczniowie odwiedzili Park Rozrywki „Tajemnicza Solina”, gdzie poznali historię budowy zapory oraz ciekawostki związane z regionem Bieszczad. Dużą atrakcją okazał się przejazd koleją gondolową, wejście na wieżę widokową oraz spacer po zaporze. Niezapomnianych wrażeń dostarczył także rejs statkiem po Jeziorze Solińskim.Wieczorem uczestnicy dotarli do hotelu w Myczkowie, gdzie po obiadokolacji był czas na wspólną integrację i odpoczynek.

Drugiego dnia wycieczki uczniowie spotkali się z przewodnikiem górskim i wyruszyli na wędrówkę szlakiem Połoniny Wetlińskiej. Piękne widoki, odpoczynek w słynnej „Chatce Puchatka” oraz doskonała pogoda sprawiły, że górska wyprawa na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Wycieczka przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Uczniowie świetnie się bawili, chętnie uczestniczyli we wszystkich atrakcjach i wrócili do Chełma pełni pozytywnych wspomnień oraz niezapomnianych wrażeń.

  • photo2
  • photo3
  • photo1