Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 3

,,Czasem wystarczy jeden wieczór, aby wspomnienia pozostały na całe życie.”

 

Bal Ósmoklasistów był uroczystym i niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu naszej szkolnej społeczności. Ten wyjątkowy wieczór stał się okazją do wspólnego świętowania, podsumowania lat nauki oraz budowania pięknych wspomnień, które na długo pozostaną w pamięci uczniów, nauczycieli i rodziców.
Uroczystość rozpoczął tradycyjny polonez, wykonany przez uczniów klas ósmych z ogromnym zaangażowaniem i elegancją. Następnie uczestnicy zabawy mogli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem w atmosferze radości, wzruszeń i wzajemnej życzliwości.
Na ręce Przewodniczącej Balu - P. Marty Oleszczyńskiej słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich Rodziców, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w organizację tego wydarzenia. Dziękujemy za poświęcony czas, pomoc oraz troskę o każdy detal uroczystości. Dzięki Państwa pracy i życzliwości uczniowie mogli przeżyć ten wieczór w wyjątkowej oprawie.
Serdeczne podziękowania składamy również Dyrekcji Szkoły - P. Beacie Tomaszczuk i Annie Chochół oraz wychowawczyniom kl. VIII a i VIII c - P. Ewie Skórzewskiej - Popek i Agacie Wojtasiuk za wsparcie organizacyjne, obecność oraz stworzenie atmosfery sprzyjającej przeżywaniu tak ważnych chwil.

Photo26


  • Photo22
  • Photo6
  • Photo24
  • Photo11
  • Photo16
  • Photo18
  • Photo4
  • Photo23
  • Photo15
  • Photo12
  • Photo8
  • Photo20
  • Photo13
  • Photo9
  • Photo26
  • Photo2
  • Photo19
  • Photo5
  • Photo7
  • Photo17
  • Photo1
  • Photo21
  • Photo14
  • Photo3
  • Photo10
  • Photo25