Kącik Przedszkolaka
Dla nauczycieli
Uczniowie klasy 2 d w ramach zajęć świetlicowych uczestniczyli w wyjściu do Chełmskich Podziemi Kredowych w Chełmie. Podczas zwiedzania dzieci poznały historię miasta oraz dowiedziały się, jak dawniej wydobywano kredę. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowieści przewodnika i poznali legendę o Duchu Bieluchu. Wyjście było ciekawą lekcją historii oraz okazją do wspólnego spędzenia czasu.




Plan lekcji
Dziennik lekcyjny
Szkolna poczta



































































































































































