Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 3

Uczniowie klasy 2 d w ramach zajęć świetlicowych uczestniczyli w wyjściu do Chełmskich Podziemi Kredowych w Chełmie. Podczas zwiedzania dzieci poznały historię miasta oraz dowiedziały się, jak dawniej wydobywano kredę. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowieści przewodnika i poznali legendę o Duchu Bieluchu. Wyjście było ciekawą lekcją historii oraz okazją do wspólnego spędzenia czasu.

  • Photo1
  • Photo3
  • Photo2
  • Photo4
  • Photo5