Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 3

Uczniowie klasy 2c i 2d uczestniczyli w wycieczce do Kazimierz Dolny. Podczas pobytu dzieci zwiedziły rynek, podziwiały zabytkowe kamienice oraz poznały historię miasta. Dużą atrakcją była wyprawa na Górę Trzech Krzyży, skąd uczniowie mogli podziwiać piękną panoramę okolicy i Wisły.

Niezapomnianym przeżyciem był także rejs statkiem po Wiśle, podczas którego uczniowie mogli podziwiać piękne krajobrazy i miło spędzić czas razem z kolegami i koleżankami.

Wycieczka była pełna radości, wspólnej zabawy i ciekawych doświadczeń. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni i bogatsi o nowe wspomnienia.

  • Photo5
  • Photo1
  • Photo6
  • Photo8
  • Photo2
  • Photo9
  • Photo4
  • Photo7
  • Photo3