Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W magicznym okresie bożonarodzeniowym uczniowie klasy 2a nauczyli się tworzenia animowanych obrazków za pomocą różnych programów i narzędzi. Najpierw wykonali kartki o tematyce świątecznej w programie graficznym, następnie importowali swoje prace do programów zaproponowanych przez wychowawczynię klasy p. Elżbietę Dras. Tam wybrali animacje, dodali różne elementy i atrakcyjne elektroniczne kartki gotowe, niektóre w różnych odsłonach: Życzenia świąteczne od klasy 2a. Twórcze przedstawienie przez dzieci atmosfery świąt Bożego Narodzenia rozwinęło ich uzdolnienia artystyczne i umiejętności informatyczne. Te ciekawe aktywności podjęli uczniowie realizując innowację pedagogiczną i międzynarodowy projekt eTwinning „Encoded form fun”. Powstałe animacje komputerowe zaprezentują swoim krajowym i europejskim kolegom oraz wymienią się pomysłami między uczestnikami projektu.

  • 2
  • 1