Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Minister Edukacji Narodowej przedłużył termin ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty do 28 czerwca 2020 r.

Rozporządzenie MEN z dnia 3 czerwca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020 poz. 990)

Dni wolne od zajęć dydaktycznych w czerwcu br.

Szanowni Państwo Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice

12 czerwca 2020 r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktyki. Uczniowie będą mieli możliwość skorzystania z zajęć opiekuńczych w świetlicy szkolnej (po wcześniejszym zgłoszeniu w sekretariacie szkoły). Nie będzie zajęć zdalnego nauczania.

16, 17, 18 czerwca 2020 r. (wtorek, środa, czwartek) to terminy EGZAMINU ÓSMOKLASISTY.
W tych dniach nie będzie zajęć zdalnego nauczania. W szkole uczniowie będą mieli możliwość skorzystania z zajęć opiekuńczych w świetlicy, po wcześniejszym zgłoszeniu w sekretariacie szkoły.