Biblioteka szkolna przyjmuje książki i podręczniki szkolne od uczniów klas IV-VIII w dniach 5, 8-10 czerwca oraz 19, 22-25 czerwca br., w godz. 8.00-15.00.
Wychowawcy klas I-III poinformują rodziców o terminie zwrotu książek i podręczników do biblioteki.
Podręczniki szkolne należy zwracać w kompletach, ze zwróceniem uwagi na estetykę książek, np. usunąć zapisy wykonane ołówkiem, skleić i wyprostować uszkodzone kartki.
Uczeń (rodzic ucznia) wchodząc do szkoły powinien mieć założoną maseczkę i obowiązkowo zdezynfekować ręce.