Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkoła już w pierwszych dniach nauki okazała się miejscem, w którym nawet debiutanci - pierwszoklasiści poczuli się świetnie. Potwierdzają to opinie rodziców - nierzadko absolwentów SP 8.

 

Opinie rodziców dzieci z klasy I "b" o Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie

Mama Adrianny

Rozpoczynając naukę w szkole podstawowej byłyśmy obie pełne obaw, o to czy córka odnajdzie się w grupie, czy zostanie zaakceptowana z uwagi na swoją chorobę autoimmunologiczną. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Kadra nauczycielska, jak i grupa rówieśnicza ciepło i z dużą empatią przyjęła moją córkę w swoje szeregi. Ada chętnie uczestniczy w zajęciach i jest zadowolona z wyboru szkoły.

Opinie rodziców uczniów klasy I b

Moje dziecko w szkole - spotkanie z pedagogiem szkolnym

 • spotkajmy się w 8 - 4
 • spotkajmy się w 8 - 6
 • spotkajmy się w 8 - 10
 • spotkajmy się w 8 - 1
 • spotkajmy się w 8 - 5
 • spotkajmy się w 8 - 9
 • spotkajmy się w 8 - 2 (1)
 • spotkajmy się w 8 - 3
 • spotkajmy się w 8 - 8
 • spotkajmy się w 8 - 7
 • spotkajmy się w 8 - napis 1 (1)