Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Światowy Dzień Drzewa obchodzony jest corocznie 10 października. Klasa IA wraz z wychowawczynią panią Jolantą Rozwód przyłączyła się do tego świętowania, wykonując piękne jesienne liście. Na nich został umieszczony tytuł lektury omawianej w związku z realizacją międzynarodowego projektu Czytam z Klasą – lekturki spod chmurki. Klasa jest w trakcie wykonywania zadań Modułu I – „Mała chmurka w krainie drzew”. Uczniowie pięknie ozdobili swoje „Lekturniki”, podpisali je i uzupełnili. Wspólnie czytają lekturę „Kapelusz Pani Wrony”. Z pięknie ozdobionych jesiennych liści powstało „żywe” klasowe DRZEWO CZYTELNICZE. Ważnym aspektem projektu jest dbanie o otaczające środowisko. Pierwszoklasiści wiedzą już jak ważne są drzewa i dlaczego musimy się o nie troszczyć. Wspólnie możemy więcej – czytamy i uczymy się chronić środowisko. To jest świetna zabawa i nauka.

  • 20201009_091724
  • 20201009_091807
  • 20201009_091743
  • 20201009_102159