Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kuchcikowo smacznie zdrowo kolorowo 1kuchcikowo smacznie zdrowo kolorowo 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 2a rozpoczęła realizację trzeciego w tym roku projektu eTwinning „KUCHCIKOWO - smacznie, zdrowo, kolorowo”, który zakłada podniesienie świadomości w zakresie zdrowego odżywiania. Realizacja projektu będzie odbywała się w obrębie wszystkich obszarów edukacji poprzez rozmaite aktywności uczniów. Drugoklasiści pod kierunkiem wychowawczyni p. Elżbiety Dras poznali nowe narzędzie TIK i w ciekawy sposób utrwalali alfabet, układali litery, sylaby, wyrazy z ilustracji owoców i warzyw. Dbając o bezpieczeństwo i higienę pracy rozwijali wyobraźnię i aktywność twórczą. Powstały warzywno – owocowe cudeńka talerzykowe: https://youtu.be/c2FuHh017jc. Przed nimi jeszcze wiele ciekawych działań we współpracy partnerskich szkół. Certyfikat: https://bit.ly/2SuQ577

  • lterki
  • 2a_SP8_Chełm_1
  • Kuchcikowo
  • 2a_SP8_Chełm_2