Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klasa 2a bierze udział w wyzwaniu „Cała Polska Programuje” realizowanym w ramach Code Week z Uczymy Dzieci Programować. Uczniowie pracowali w trzech grupach i zrealizowali pierwsze zadanie „Zaprogramuj zdrowie”. Stworzyli kody, w których kolejnymi komendami były aktywności pozytywnie wpływające na zdrowie. „Zaprogramowali” nasz organizm na zdrowie, porównywali swoje programy i zastanawiali się, który z nich najlepiej „zaprogramuje zdrowy dzień”. Przed nimi kolejne zadania, więc najbliższe dni to będzie wyjątkowo pozytywnie zaprogramowany czas.

  • CodeWeek2020
  • 1