Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Właśnie w lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. 
Rodzice pamiętajcie – jesteście odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich pociech!!!
13 czerwca br. odbyło spotkanie uczniów klas młodszych z funkcjonariuszami policji, którzy przypomnieli zasady bezpieczeństwa - w bardzo szerokim spektrum. 
Na zakończenie dzieci przypomniały numery alarmowe i zasady korzystania z nich. 
Spotkanie zorganizowały: p. E. Dąbrowska, p. E. Jarosz i p. W. Lewczuk.

  • IMG_5089
  • IMG_5082
  • IMG_5103
  • IMG_5091
  • IMG_5101
  • IMG_5094
  • IMG_5099
  • IMG_5098