Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

28 marca br. Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie już po raz szósty była organizatorem Miejskiego Międzyszkolnego Konkursu ,,Tajemnice mojego miasta” pod Patronatem Prezydenta Miasta Chełm, Radia Bon oraz Nowego Tygodnia Chełmskiego.
Turniej miał charakter drużynowy. Składał się z części teoretycznej i sportowej. Celem przedsięwzięcia było pogłębienie wiadomości o historii i współczesności naszego miasta, propagowanie różnych form aktywności ruchowej oraz integracja uczniów klas szóstych szkół podstawowych miasta Chełm.
Wyniki zmagań konkursowych przedstawiają się następująco:
I miejsce - SP nr 8
II miejsce - SP Nr 7
III miejsce - SP nr 4
IV miejsce - SP nr 11
V miejsce - SP Nr 1
Wszystkie drużyny otrzymały puchary, nagrody rzeczowe, dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców Ósemki oraz zespół promocji szkoły.
Organizatorami przedsięwzięcia były p. Ewa Skórzewska-Popek, p. Iwona Synowiec, p. Aneta Kowalewska.

  • IMG_3802
  • IMG_3770
  • IMG_3778
  • IMG_3813
  • IMG_3819
  • IMG_3831
  • IMG_3814
  • IMG_3796
  • IMG_3803