Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzieci z klas I-III uczestniczyły w szkolnym etapie konkursu „Palmy i pisanki". Uczniowie klas: Ia, Ib, Ic oraz klasy IIIa wykonali przepiękne ozdoby wielkanocne, które wprowadziły wszystkich w klimat Świąt Wielkanocnych. Prace oceniane były w trzech kategoriach: pisanki, stroiki, palmy. Komisja konkursowa w składzie: p. Elżbieta Dras i p. Marianna Niemczuk dokonały oceny prac. 
Tytuł laureata otrzymali:
Tomasz Oleszczyński, Paweł Sado (kl. I a - p. Iwona Molin), 
Zofia Adamska (kl. I b - p. Iwona Buczek)
Łukasz Kędzierawski, Dominik Borkowski (kl. I c - p. Marianna Niemczuk)
Emilia Spyrka (kl. III a - p. Elżbieta Dras)
Zwycięzcom gratulujemy!

  • palmy, pisanki, stroiki
  • laureaci