Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 17 stycznia 2018 w dużej sali gimnastycznej odbyły się gry i zabawy klas I-III. W grach i zabawach, w poszczególnych poziomach wiekowych uczestniczyło około 200 dzieci.
W klasach III zwyciężyła klasa III B, w klasach II - klasa II B, a w klasach I - klasa I C. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami i magicznymi cukierkami.
Organizacja powyższych gier i zabaw miała na celu wdrażanie dzieci do zdrowej rywalizacji, kształtowanie postawy fair-play, umiejętności przegrywania, współpracy drużynowej a przede wszystkim zachęcanie do aktywności ruchowej.
Organizatorami tego przedsięwzięcia byli nauczyciele wychowania fizycznego, którzy serdecznie dziękują panu dyrektorowi Piotrowi Turewiczowi za otwarcie i nagrodzenie dzieci, a wychowawcom klas za przygotowanie i opiekę nad drużynami oraz współpracę w organizacji zawodów.

 • 10
 • 7
 • 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 12
 • 8
 • 5
 • 11
 • 4
 • 9