Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie w domu, unikajcie miejsc, gdzie są skupiska ludzi.
Przestrzegajcie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie.
Często myjcie ręce przy użyciu mydła i wody.
Przy kasłaniu i kichaniu zakrywajcie usta i nos.

Uczennico, Uczniu !
Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki.
Odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela.

Drogie Ósmoklasistki, Drodzy Ósmoklasiści !
Czas zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych to możliwość powtórzenia materiału nauczania. Na stronie www.cke.gov.pl znajdują się zestawy zadań, które możecie wykorzystać do powtórki przed egzaminem ósmoklasisty. W każdym zestawie przygotowane są zadania z:
języka polskiego, zorganizowane według lektur obowiązkowych z klasy VII i VIII,
matematyki, opracowane zgodnie z wymaganiami szczegółowymi podstawy programowej dla klasy VII i VIII,
języka angielskiego, dobrane adekwatnie do kluczowych umiejętności.
Zadania będą publikowane od poniedziałku do piątku, ok. godz. 9:00, natomiast rozwiązania do nich ok. godz. 15:00.
Każdego dnia rozwiążcie tyle zadań, ile macie ochotę. To nie jest ani klasówka, ani egzamin. Za rozwiązanie tych zadań nie będziecie otrzymywać punktów.
Potraktujcie tę pracę jako jeden z możliwych sposobów powtórki przed egzaminem.