Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

10 lutego br. uczniowie klasy 1a z wychowawczynią spotkali się kolejny raz na żywo i po lekcjach z partnerskimi szkołami realizującymi projekt eTwinning „Little seekers”. Połączyli się z partnerami z Tarnobrzega i z Aten. Pierwszoklasiści byli podekscytowani. Pomocny okazał się nauczyciel języka angielskiego ze szkoły w Tarnobrzegu. Dziękujemy partnerom za filmik ze spotkania. Z przyjemnością spotkamy się ponownie. Było to bardzo miłe spotkanie i jednocześnie kolejny dowód dla uczniów na to, że trzeba uczyć się języka angielskiego.

  • a
  • e
  • d
  • b
  • c
  • f