Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Za oknem aura prawie wiosenna. Mimo że mamy jeszcze luty, to śniegu, jak nie było, tak nie ma. Nasze Świetliczaki wspólnie z paniami Wiolettą Mazur i Małgorzatą Kosmalą w ramach działającego Klubu Młodego Odkrywcy postanowiły stworzyć śnieg. W końcu raz do roku bałwana ulepić trzeba. Eksperyment nam się udał, wystarczyło trochę mydła i mąki ziemniaczanej i efekt murowany – a raczej bałwan ze sztucznego śniegu zrobiony. Uczniowie byli nie lada zdziwieni, że można tak łatwo zrobić tak fajną masę przypominającą śnieg. Aż ciężko było wracać do domu, bo w świetlicy tyle śnieżnej zabawy, a i prawdziwa zima nam nie potrzebna… 

  • e_02
  • e_01
  • e_03