Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Za nami kolejne spotkanie Klubu Młodego Odkrywcy. Tym razem w miniony piątek, 31 stycznia, kluby z całego miasta gościły w Szkole Podstawowej nr 7 w Chełmie. Wszyscy uczestnicy imprezy – dzieci i młodzież z chełmskich przedszkoli i szkół – wspólnie się bawili i wykonali różnorodne eksperymenty karnawałowe, a hasło przewodnie tego spotkania brzmiało „Nowy rok – nowe wyzwania”. Nasi uczniowie świetnie się zaprezentowali, wykonując oryginalne doświadczenia, które zaciekawiły innych uczestników pokazów. Wykonaliśmy następujące eksperymenty: „Skaczące robaczki”, „Dzwon nurkowy” oraz „Jak nadmuchać balon?”. Udział w spotkaniu był dla naszych uczniów kolejnym cennym doświadczeniem, wynieśliśmy z niego dużo pozytywnej energii, nowej wiedzy oraz inspiracji do dalszych badań. Opiekunami Klubu Młodego Odkrywcy w naszej szkole są p. Joanna Wicha, p. Wioletta Mazur oraz p. Małgorzata Kosmala.

  • KMO_sty_01
  • KMO_sty_02
  • KMO_sty_04
  • KMO_sty_05
  • KMO_sty_03
  • KMO_sty_06