Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W Ósemce śpiew, tańce i zabawa,
wszyscy już wiemy, że karnawał to super sprawa.

W naszej szkole 24 stycznia odbył się - tak długo wyczekiwany przez uczniów klas I-III, bal karnawałowy. Tego czwartkowego popołudnia korytarz pawilonu zamienił się w magiczną krainę, w której nie zabrakło wróżek, rycerzy, księżniczek, batmanów, smoków i innych znanych postaci z bajek. Podczas krótkich przerw od karnawałowego szaleństwa dzieci korzystały z poczęstunku przygotowanego przez Rodziców. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za fantastyczną zabawę. Kolejny taki bal już... za rok.

  • img_2775
  • img_2823
  • img_2734
  • img_2845
  • img_2787
  • img_2760
  • img_2826
  • img_2784