Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Każde dziecko duże małe, lubi bale w karnawale.
Można zmienić się w królewnę, w królewicza można też,
są cyganki, wróżki, żabki, jest i Batman, jest i jeż…”

W sobotnie przedpołudnie mury naszej szkoły wypełnił gwar i muzyka oraz niezwykli goście w kolorowych, karnawałowych przebraniach. Milusińscy z chełmskich przedszkoli i tym razem nas nie zawiedli. Było gwarno, wesoło, radośnie i kolorowo. Bajkowe postaci chętnie uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach, które poprowadzili nauczyciele naszej szkoły przebrani za Minionka i klaunów Kazia, Gapcia i Pucia. Można było również wybrać sobie bajkowy makijaż lub zrobić pamiątkowe zdjęcie w foto-budce. Karnawałowe spotkanie było bardzo udane. Dziękujemy Wszystkim za przybycie i doskonałą zabawę.

 • 1
 • 6
 • 4
 • 5
 • 3
 • 11
 • 12
 • 7
 • 8
 • 10
 • 2
 • 9