Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W piątek 25.01.2019 r. w SP 8 zostały zorganizowane warsztaty z przepisów oraz taktyki i techniki gry w UNIHOKEJA. Szkolenie prowadził p. Mirosław Dąbrowski, założyciel LUKS ,,Grześ" Hrubieszów, zaś inicjatorem tego przedsięwzięcia p. Radosław Leonowicz, nauczyciel wychowania fizycznego Ósemki. Szkolenie miało na celu popularyzację gry w UNIHOKEJA, dlatego do udziału zostali zaproszeni nauczyciele z chełmskich szkół.
Serdeczne podziękowania dla p. Mirosława Dąbrowskiego za przybycie i przybliżenie tej dyscypliny sportu

  • IMG_20190125_161443
  • IMG_20190125_180317