Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy VIIb biorą udział w edukacyjnym projekcie pod patronatem dzienników regionalnych, w którym mogą wcielić się w role redaktorów i publikować gazetę na platformie Junior Media. W trzecim numerze TEENS TALK opisali tradycje związane z obchodami Walentynek w Wielkiej Brytanii i zamieścili kilka wierszy lirycznych, którymi można obdarować swoje sympatie. Ponadto udzielili porad, jak opiekować się rybkami oraz przedstawili propozycje na modę zimową. Wszystkie teksty są w języku angielskim! Pozostałe numery można zobaczyć na stronie http://www.juniormedia.pl/redakcje/panel/teens-talk. Zapraszamy do lektury. Opiekunem projektu jest nauczyciel języka angielskiego, p. Magdalena Zosiuk

teens talk 3