Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie z klasy 3a wspólnie z wychowawczynią p. Elżbietą Dras uczestniczyli w projekcie eTwinning „Poprzez Niepodległą". W trakcie realizacji projektu nawiązywali znajomości oraz współpracę z partnerskimi szkołami. Dzięki udziałowi w projekcie brali udział w interesujących zajęciach edukacyjnych, a zdobytą wiedzę i doświadczenia wykorzystają w przyszłości. Efektem ogólnopolskiej współpracy wielu szkół są opracowane przez nauczycieli materiały udostępnione na platformie Twin Space projektu eTwinning. Bardzo dziękujemy naszym partnerom za wspaniałą współpracę. To był wspaniały czas!