Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Portrety naszych dziadków to kolejne zrealizowane zadanie w programie „Uczymy dzieci programować”. Uczniowie kl. 3a kodowali informacje przy pomocy sekwencji barw. Samodzielnie zakodowali trasę dla Ozobota poprzez wstawienie kodów w ramkach w taki sposób, żeby po połączeniu wszystkich portretów w jeden długi portretowy łańcuch robot przejechał od pierwszego portretu do ostatniego: https://youtu.be/C82peS_Of5Y. Zajęcia cechowało mnóstwo radości i emocji, zwłaszcza przy testowaniu przejazdu robota. Wszystkim babciom i dziadkom dziękujemy za miłość i życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Święta!

  • 2
  • 1
  • 5
  • 9
  • 4
  • 3
  • gif
  • 8
  • 7
  • 6