Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Christmas AR to kolejna aplikacja dotycząca rzeczywistości rozszerzonej, którą poznali uczniowie kl. 3a podczas zajęć tabletowych. Wychowawczyni klasy p. Elżbieta Dras zaskoczyła swoich podopiecznych „technologiczną choinką", którą ozdabiały duże i małe znaczniki ukryte w tajemniczych kwadracikach zupełnie niezapowiadających niespodzianek, jakie czekały na uczniów. Prawdziwa zabawa zaczęła się dopiero w momencie uruchomienia aplikacji na urządzeniach mobilnych. Znaczniki po zeskanowaniu zaczęły żyć swoim magicznym życiem! Prawdziwe czary! Pojawił się np. Mikołaj, renifer, bałwan, bombki i dzwoneczki. Aktywne zajęcia z technologią AR zakończyły się pamiątkowymi fotkami.

 • 11
 • 10
 • 4
 • 9
 • 5
 • 3
 • 6
 • 14
 • 1
 • 7
 • 13
 • 2
 • 12
 • 8