Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy rok to doskonały czas na postanowienia, ale nie tylko .... Na zajęciach prowadzonych przez p. Berenikę Zdunek uczniowie klasy IIIb dowiedzieli się, że są nie tylko mieszkańcami Chełma, Polski, Europy i Ziemi, ale także mieszkańcami Układu Słonecznego i Galaktyki Drogi Mlecznej. Dzieci pogłębiały swoją wiedzę analizując filmy naukowe, a także grając w gry edukacyjne. Do organizacji lekcji wykorzystano interaktywny obraz, który ważne treści prezentuje w atrakcyjnej i nieszablonowej formie. Kliknij i zobacz - co nas tak zafascynowało w kosmosie...

  • IMG_20190107_101711