Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

21 grudnia 2018 r. podczas wigilii klasowej mieliśmy przyjemność gościć kolegę, który od póltora roku uczy się w USA. Maks był uczniem naszej szkoły i uczęszczał do obecnej już klasy VIa. Z uwagą i zaciekawieniem słuchaliśmy opowieści na temat życia codziennego w Stanach Zjednoczonych, tradycji i spędzania czasu wolnego. Maks opowiedział również o swojej szkole, nauczanych przedmiotach i zajęciach dodatkowych. Zaciekawł nas jego plan zajęć,a także forma zadawanej pracy domowej. Byliśmy pod wrażeniem, że każdy uczeń dostał w szkole swój komputer, na którym pracuje w szkole i w domu. Na Google Maps pokazał nam również jak wygląda miasto, w którym mieszka, szkołę, a nawet swój dom. Takie spotkanie to nie tylko miła niespodzianka i przyjemność, ale nietypowa lekcja o kulturze kraju anglojęzycznego. Dziękujemy za odwiedziny!

  • IMG_20181221_133518
  • IMG_20181221_124837
  • IMG_20181221_124847