Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie Ósemki po raz kolejny biorą udział w międzynarodowym projekcie eTwinning. Tym razem jest to Hands On activities for All. Założeniem projektu jest pokazanie, że dzieci uczą się w szczególności przez doświadczanie i działalność manualną. Poprzez zaangażowanie i odnoszenie zdobytej wiedzy do życia codziennego uczniowie uczą się szybciej, a nauka jest nie tylko obowiązkiem, lecz również zabawą. Projekt jest też wspaniałą okazją dla nauczycieli, którzy mogą dzielić się doświadczeniem zawodowym i różnymi metodami pracy. Oprócz naszej szkoły biorą w nim udział placówki z Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Jordanii, Włoch, Rumunii, Albanii i Macedonii. Klasa 2a podczas lekcji języka angielskiego uczyła się wyrażeń dotyczących utrzymania higieny i zdrowia, następnie wykonała znaki z hasłami jak dbać o czystość na co dzień. Realizatorem projektu jest nauczyciel języka angielskiego p. Magdalena Zosiuk.

  • 2
  • 4
  • 1
  • 3