Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piątek 21 grudnia 2018 roku był dniem wigilijnych spotkań klasowych. Również gimnazjaliści z kl. 3 C wspólnie z wychowawcą, p. Marzeną Boćwińską zasiedli przy świątecznie nakrytym stole. Była to doskonała okazja do radosnych wspomnień, refleksji o przyjaźni, planach na przyszłość oraz kolędowania. Każdy z obecnych otrzymał gwiazdkowy prezent przygotowany przez koleżanki i kolegów. Przyjęcie odbyło się w restauracji „Chłopskie jadło” i było połączone z gawędą o polskich tradycjach Świąt Bożego Narodzenia oraz lekcją dobrych manier. Tę uroczysta i wyśmienitą ucztę zorganizowała p. Małgorzata Pawelec z klasowej rady rodziców.

  • wigilia4
  • wigilia1
  • wigilia3
  • wigilia2