Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 3a realizują nowy projekt eTwinning „Jajko z niespodzianką” i każdego dnia czekają na nich różne niespodzianki. Prezentacja wykonana przez wychowawczynię klasy p. Elżbietę Dras wyjaśnia założenia projektu. Oglądaliśmy fotografie i poznaliśmy klasy partnerskie. Szukaliśmy na mapie Polski miejscowości, z których pochodzą. Określaliśmy kierunki na mapie i odległości, kto mieszka najbliżej oraz najdalej od nas. Spotkaliśmy się on-line z parterami ze Słupska, Olsztyna i Bogatyni. Głosowaliśmy na logo projektu. Wszystkie zadania wykonywaliśmy z przyjemnością.

  • spotkanie
  • logo
  • partnerzy_jajko
  • mapa
  • spotkani_klas