Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bardzo miło było ponownie gościć w progach Ósemki przyszłych uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców i opiekunów. Tym razem dzieci odwiedziły krainę nauki, doświadczeń i dobrej zabawy. Mali naukowcy zobaczyli wybuch wulkanu, sprawdzili, co widać przez mikroskop, samodzielnie zrobili sztuczny śnieg i wykonali wiele innych zadań, podczas których poznawali otaczający świat i doskonale się bawili. Kolejny raz dzieci zatańczyły wspólny taniec i pokonały niezwykły tor przeszkód, aby zdobyć kolejne punkty. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na następne spotkanie już w kwietniu. Do zobaczenia.

  • img_3660
  • img_3584
  • img_3662
  • img_3679
  • img_3687
  • img_3594