Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Za nami kolejne zajęcia z kodowania. Uczniowie klasy 1a wzięli udział w wyzwaniu „Godzina Kodowania”. Grupa miała bardzo pracowite spotkanie. Każdy miał wyznaczone zadanie. Było tworzenie tras dla robota Ozobot Evo. Trasy były w różnej formie – pojawiła się trasa w kształcie wieży do samodzielnego uzupełnienia kodów, była trasa z puzzli jako wioska dla Ozo-Mikołaja. Tworzyliśmy również trasy na wirtualnej macie. Na zakończenie uczniowie otrzymali dyktando graficzne z symetrią, pod którym ukrył się zakodowany prezent. Tematyka spotkania była mikołajkowa, związana z nadchodzącym świętem, na które czekają nasze kochane dzieci.

  • 1a wyzwanie 01
  • 1a wyzwanie 07
  • 1a wyzwanie 02
  • 1a wyzwanie 04
  • 1a wyzwanie 06
  • 1a wyzwanie 05
  • 1a wyzwanie 03