W grudniu odbyło się w naszej szkole kolejne spotkanie z przedszkolakami z cyklu „Ósemka na szóstkę”. Tym razem nasi mili goście, w mikołajkowych już nastrojach, kodowali na dywanie i przy tablicy interaktywnej, bawili się z Ozobotem i puzzlami oraz własnoręcznie wykonali śliczne świąteczne choineczki. Nie zabrakło również zabawy przy muzyce. Wspólna praca i zabawa tak wciągnęła naszych milusińskich, że czas minął błyskawicznie w miłej i przyjaznej atmosferze. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie, tym razem będzie to bal karnawałowy. Do zobaczenia w styczniu.