Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W grudniu odbyło się w naszej szkole kolejne spotkanie z przedszkolakami z cyklu „Ósemka na szóstkę”. Tym razem nasi mili goście, w mikołajkowych już nastrojach, kodowali na dywanie i przy tablicy interaktywnej, bawili się z Ozobotem i puzzlami oraz własnoręcznie wykonali śliczne świąteczne choineczki. Nie zabrakło również zabawy przy muzyce. Wspólna praca i zabawa tak wciągnęła naszych milusińskich, że czas minął błyskawicznie w miłej i przyjaznej atmosferze. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie, tym razem będzie to bal karnawałowy. Do zobaczenia w styczniu.

 • 10
 • 8
 • 11
 • 3
 • 7
 • 2
 • 5
 • 12
 • 6
 • 4
 • 1
 • 9