Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie kl. 3a z wychowawczynią p. Elżbietą Dras otrzymali kartki z życzeniami ze szkół partnerskich: Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Morawicy (woj. świętokrzyskie), Zespołu Szkół w Pawłowie (woj. wielkopolskie) i Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Kulejach (woj. śląskie). Życzenia trzecioklasistów napisane na własnoręcznie sporządzonych kartkach również dotarły na czas do tych placówek. W ten sposób partnerzy projektu eTwinning „Poprzez Niepodległą” podzielili się radością z przeżywanego święta. Członkowie projektu stworzyli także galerię kartek przygotowanych z okazji 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę: https://padlet.com/mazbo/zgzq7f2kyb1c.