Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Przemijamy. Stare ustępuje miejsca nowemu, w ten sposób świat posuwa się naprzód. Ale pamiętajmy o tych, którzy odchodzą - ta pamięć daje im nieśmiertelność” /Rafał Kosik/
Uczniowie kl. II b uczą się pamiętać o tych, którzy odchodzą. Ich małe serduszka jeszcze nie wszystko potrafią zrozumieć, ale już wiedzą, że pamięć i szacunek należy się szczególnie tym, którzy walczyli o naszą wolność i poświęcali, często bardzo młode życie, abyśmy mogli żyć w pokoju i cieszyć się wolnością.
Pod opieką wychowawczyni p. Jolanty Rozwód dzieci zapaliły znicze przy pomniku Stalag 319 i uczciły minutą ciszy pamięć poległych jeńców wojennych. Pamiętamy …

  • 20181030_130105
  • 20181030_125157