Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

24 października uczniowie klasy 2a uczestniczyli w zajęciach Majsterkowo, które odbyły się w Castoramie w Chełmie. Ich celem było rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej.
W ramach warsztatów z bloku tematycznego - drewno - dzieci pod okiem specjalistów z Castoramy wykonały samodzielnie, własne zabawki - Lokomotywę z wagonikiem.
Dzięki wspólnemu majsterkowaniu, z użyciem narzędzi, dzieci uczyły się przestrzegania zasad bhp, współpracy, dzielenia się pomysłami, ale przede wszystkim super się bawiły!

  • 4
  • 7
  • 3
  • 6
  • 8
  • 5
  • 1
  • 2