Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z radością informujemy, że Krajowe Biuro eTwinning w Polsce przyznało p. Elżbiecie Dras oraz uczniom klasy 3a Krajową Odznakę Jakości za projekt „Dot Day, czyli Kropka 2018”. We wrześniu trzecioklasiści pierwszy raz zetknęli się z eTwinningiem. Pod opieką wychowawczyni zrealizowali pierwszy projekt i odnieśli sukces. To był pracowity okres, tydzień wspaniałych działań uczniowskich. Warto było pracować, wysiłki zostały nagrodzone. Krajowa Odznaka Jakości jest przyznawana za wybitne projekty, jest świadectwem krajowego i europejskiego standardu. To konkretna forma uznania dla nauczycieli za wysoki poziom zrealizowanych zadań. Uczniowie mogą otrzymać Uczniowską Odznakę Jakości po tym, jak ich nauczyciel otrzyma Krajową Odznakę Jakości. Dla uczniów jest to wspaniała motywacja do dalszej pracy, a dla szkoły prestiż, publiczne potwierdzenie zaangażowania na rzecz jakości i otwartości we współpracy europejskiej. Zrealizowany projekt został poddany ocenie pod kątem następujących kryteriów merytorycznych: innowacyjność pedagogiczna i kreatywność; integracja z programem nauczania; komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi; współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi; wykorzystanie technologii; rezultaty, wpływ i dokumentacja. Bardzo się cieszymy, że wysiłki zostały docenione.

GRATULUJEMY p. Elżbiecie Dras i uczniom klasy 3 a.

  • Pupil Q L
  • Quality Label
  • klasa
  • Nagrodzony eTwinner