Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy IIb (wychowawca p. Jolanta Rozwód) mają wiele pomysłów na wykorzystanie darów jesieni. Jednym z nich były jarzębinowe mandale, które zostały wykonane z wielką cierpliwością i pomysłowością, a na klasowej tablicy powstała piękna wystawa jarzębinowych mandali. Przyniesiona do klasy jarzębina dostarczyła dzieciom jeszcze jedną niesamowitą niespodziankę i zachęciła do „badań naukowych”. Okazało się, że wraz z jarzębiną do klasy przybyły biedronki, które tak zaciekawiły młodych naukowców, że zajęcia plastyczne przekształciły się niebawem w zajęcia przyrodnicze. Uczniowie już wiedzą ile nóg, skrzydełek i kropek mają biedronki. Myślimy nawet, że nasze biedroneczki zostaną w naszej klasie do wiosny, a wtedy sprawdzimy czy przybyło im kropek.

  • 20180926_111418
  • 20180926_112349