Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klasa VI b bierze udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym „Każdy z Nas jest inny, równy i wyjątkowy”, wspierającym rozwój emocjonalny i społeczny u dzieci i młodzieży. 
Projekt skupia wybranych uczniów ze szkół z Polski, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Celem podjętych działań jest rozbudzanie w dzieciach wiary wsiebie i własne możliwości oraz wychowanie do wartości takich jak tolerancja, akceptacja, wyrozumiałość, szacunek i wrażliwość. 
W październiku uczniowie ukończyli pierwszy etap „KREATYWNOŚĆ”. Zaprojektowali i zrealizowali następujące zadania:
1. „Ósemkowy, Kropkowy Stylista Modowy” – przygotowanie stroju na Święto Kropki.
2. „Kropkowe śniadanie” – wspólne spożywanie drugiego śniadania.
3. „To, co dla mnie ważne...” – kreatywne zajęcia z wychowawcą.
4. „Kropkowe rysowanie na ekranie” – ćwiczenia w edytorze grafiki (współpraca z uczniami kl.V).
5. „Ruchoma kropka z cytatem” - zastosowanie aplikacji Quiver. 
Realizacja tego modułu rozbudziła w uczniach kreatywność i wiarę we własne możliwości oraz pokazała, że każdy z nich jest wyjątkowy, mimo, że nie zawsze najlepszy w każdej dziedzinie życia. Wspólnie z wychowawcą p. Anetą Kowalewską przygotowują się do realizacji kolejnego etapu.

  • IMG_20190917_133212
  • IMG_20190924_131626
  • IMG_20190917_125421