Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie kl. 1a zrealizowali ostatnie zadania w projekcie eTwinning „Zagrajmy w kropki, czyli Dot Day 19”. Autorzy projektu postawili w tym roku na różne odmiany gamifikacji. Pierwszoklasiści odpowiedzieli na pytania, właściwie domalowali kod QR, zeskanowali i odczytali zakodowaną wiadomość od Vashti, która brzmiała: Każdy ma talent i kropka! Wypełnili ankietę on-line. Wybierali aktywności, które najbardziej przypadły im do gustu. Wychowawczyni klasy p. Elżbieta Dras przygotowała prezentację podsumowującą podjęte działania: https://view.genial.ly/5d8e2f654adc6a0f54083b4a/presentation-projekt-dot-19. To był wspaniały czas poznawania partnerów, działań… Za rok kolejne kropkowe wyzwania.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://sp8chelm.pl/images/galerie/2019/ostatnie_zadania_i_podsumowanie_projektu_etwinning