Szanowni Państwo!

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie uprzejmie informuje, że w bieżącym roku szkolnym proponuje dobrowolną składkę na fundusz Rady Rodziców w wysokości 60 zł.

Wpłat można dokonywać w sekretariacie Szkoły, bądź na konto Rady Rodziców. Przy czym dokonując wpłaty na rachunek bankowy, należy dokładnie podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę, aby dana wpłata mogła być właściwie przypisana. Dane niezbędne do wpłaty:

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 8 im. B. Z. Wirskiego w Chełmie

Połaniecka 10, 22-100 Chełm

Numer rachunku bankowego w BANKU POCZTOWYM S.A.:

21 1320 1856 7950 0263 2000 0001

z dopiskiem:
„dobrowolna wpłata na fundusz Rady Rodziców…………...……............…
                                                                             imię i nazwisko ucznia, klasa

Prezydium Rady Rodziców