Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs dla uczniów klas II i III gimnazjum „Najaktywniejszy Czytelnik Roku”. Celem konkursu jest zainteresowanie literaturą oraz zachęcenie do częstego odwiedzania biblioteki w celu korzystania z jej usług. Udział w konkursie nie wymaga zgłoszenia. Uczestnikiem konkursu staje się każdy czytelnik biblioteki szkolnej uczęszczający do gimnazjum. Wystarczy często odwiedzać bibliotekę, wypożyczać książki i czytać! Konkurs trwa do końca maja, a jego rozstrzygnięcie nastąpi w czerwcu 2018 r. Uczniowie najbardziej aktywni czytelniczo otrzymają nagrody. Regulamin konkursu dostępny jest w bibliotece.
najaktywniejszy czytelnik roku