Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 1a nadal uczestniczą w projekcie eTwinning „QRecenzje”. Niektórzy pierwszoklasiści sami już czytają książki, innym czytają rodzice w domu. Trzech rodziców czytało też dzieciom w szkole. Pierwszoklasiści przygotowali kolejną videorecenzję ukrytą w kodzie QR. Tym razem p. Elżbieta Dras (autorka innowacji „Zaprogramowani na przygodę”) zaproponowała swoim podopiecznym opracowanie opinii o książce w formie prostej animacji przy pomocy aplikacji Scratch Junior. Uczniowie dodali sceny, duszki, stworzyli skrypty i nagrali swój głos. Nagrywanie dźwięku to ulubione zajęcie dzieci. To dopiero drugie spotkanie ze Scratchem Juniorem, a już pierwszoklasiści stworzyli drugą ciekawą animację.

  • c
  • Szewczyk Dratewka
  • a
  • qr-code