Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Witajcie w naszej bajce, słoń zagra na fujarce,
Pinokio nam zaśpiewa, zatańczą wkoło drzewa…”

W listopadzie rozpoczęliśmy kolejny cykl spotkań z przedszkolakami w ramach projektu „Ósemka na Szóstkę”. Dzieci z przedszkoli miejskich chętnie uczestniczą w tych spotkaniach, tym razem również nas nie zawiedli. Wraz z rodzicami przybyli na spotkanie z Panem Kleksem i jego drużyną. W rolę Pana Kleksa wcieliła się pani Monika Szlagowska, a uczniami zostały harcerki z 12 Drużyny Harcerskiej „8 WIR”. Dzieci bawiły się świetnie, ale również wiele się nauczyły obserwując i asystując przy doświadczeniach prezentowanych przez harcerki i uczennice kl. 3b i 3c w ramach działalności Klubu Młodego Naukowca, którego opiekunem jest p. Małgorzata Kosmala. W bardzo miłej atmosferze nasi goście poznawali Ósemkę. Dziękujemy za wspólną zabawę i naukę i już zapraszamy na kolejne spotkanie.

  • IMG_6144
  • IMG_6155
  • IMG_6179