Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie klasy 1a wykonali kolejne zadanie w międzynarodowym projekcie eTwinning „Little seekers”. Wspólnie z wychowawczynią p. Elżbietą Dras opracowali dwie propozycje logo projektu, z robotami w roli głównej. Ponieważ jest to projekt STEM, przygotują też logo z przestrzennym robotem. Z zebranych surowców wtórnych każdy pierwszoklasista stworzył swój model robota. Powstały techniczne cuda. Trudno będzie wybrać jedną pracę do logo. Zadanie to sprawiło dzieciom ogromną radość https://animoto.com/play/E5WSEaZGY8M90Kb6iPVqug. Z relacji zagranicznych partnerów wiemy, że oni też dobrze się bawili tworząc roboty.

  • e
  • c
  • logo_1a
  • d
  • b
  • a
  • chełm_poland
  • logo 1a